Firmast

Tänaseks omab OÜ A.V.S.K juba 27 aastast jae- ja hulgimüügi kogemust. Samaaegselt oleme alati silma paistnud eriti tarbijasõbraliku hinna ja hea kvaliteedi poolest. Meie peamiseks eesmärgiks on klientide vajaduste täpne ja kiire täitmine. See annab võimaluse paremini ja kiiremini varustada meie hulgikliente. Külastage meie kauplust, tutvuge toodete ja teenustega. Meil on hea meel Teid vastu võtta ja vastata Teie küsimustele. Kvalifitseeritud müüja annab Teile nõu ja on abiks sobivaima toote valikul. Koos leiame parima lahenduse!

Ajalugu

1988.a. A.V.S.K. OÜ asutamine ühe mehe eestvedamisel.

1988.a. Avati esimene autokauplus-töökoda Märjamaal.

1992.a. A.V.S.K. sai Sadolin autovärvide ametliku jae- ja hulgimüüja õigused. Sadolin autovärve ekspordime ka Ukrainasse.

2000.a. Body autokeemia ametlik maaletooja ja hulgimüüja Eestis.

2001.a. Avasime kaupluse Tallinnas, Valdeku tänaval.

2002.a. Märjamaa kaupluse müügipinna suurendamine ja töökoja kaasajastamine.

2003.a. Kevadel kahekordistasime oma Tallinnas asuvat müügi- ja laopinda.

2003.a. Märtsist alustasime jalgrataste müügiga.

2003.a. Aprillis pikendasime oma Tallinna kaupluse lahtiolekuaegasid tööpäevadel kella 7-st 19-ni. Samuti on kauplus avatud ka terve nädalavahetus kella 16-ni.

2004.a. GLOBO autokeemia ja INDASA lihvimistarbete ametlik maaletooja ja hulgimüüja Eestis.

2005.a. Avasime internetikaupluse ehk online poe.

2006.a. NOVOL autokeemia maaletooja.

2007.a. KROSS jalgrataste ametlik maaletooja. (www.krossbikes.ee)
2009.a. ROSSIGNOL suuskade müük ja suusahooldus REX määretega.
2012.a. Pakume firma KLIENDIKAARTI soodustusega 5-10%
2012.a. Toome maale autokaameraid (videoregistraatorid + GPS võimalusega)
2014.a. KAPCI värvide ja autokeemia maaletooja.
2015.a. Avasime Tallinnas aadressil Männiku tee 98B autoteeninduse ja pesula.
2015.a. 5A autokeemia ametlik esindaja.
 

Autovärvid ja keemia

OÜ A.V.S.K. on Sadolin autovärvide, Body, Globo ja Novol autokosmeetika maaletooja ning hulgimüüja. Kui Teil on autokauplus, töökoda või suur autopark, soovitame Teil hakata meie hulgikliendiks, kellele kehtivad alati parimad hinnad ja muud soodustused. Meie autokeemia sortiment hõlmab kõiki töid alates lihtsast puhastamisest ja lõpetades keerulisemate remontidega. Saadaval on kõikvõimalikud puhastusvahendid, pahtlid, korrosioonivastased vahendid, hermeetikud, kivikaitsed, krundid, lakid, lahustid, kõvendid, värvid jne.
Meie autovärvide ja autoaerosoolide värvispekter on tohutult lai. Ja kui Teie autole ei ole sobivat värvitooni valmistoodete hulgas, siis on võimalik just Teie autole sobiv värvitoon kohapeal segada. Seda loomulikult vastava koolituse läbinud spetsialistide poolt. Töös kasutame DuPont tehnoloogiatel põhinevaid lahendusi nii sõiduautode, veokite, busside kui ka muu transpordi ja masinate värvimiseks. DuPont värvitehnoloogiad on saanud heakskiidu autode remontvärvimiseks Euroopa järelturul paljudelt tuntud autotootjatelt.

Autovaruosad

Meie autokauplustes on saadaval tuntud ja kvaliteetsed tooted paljudelt suurtelt juhtivatelt välisfirmadelt. Saadaval on ka jahutus-, klaasipesu- ja pidurivedelikud, kütuselisandid, elektrimaterjalid, akud, õlid ja filtrid, süüteküünlad jne. On ka mõningaid kodutarbeesemeid nagu näiteks patareid, liimid jne. Meie kauplusest saadavad varuosad on pärit otse valmistaja tehastest ja suurimatelt hankijatelt, mis tagab kauba parima kvaliteedi-hinna suhte. Sõiduautode varuosadest toome oma klientideni laia valiku nii originaal- kui ka B-varuosi (amortisaatorid, piduriklotsid, rooliotsikud, summutid, mootoriremondi sarjad, elektriseadmed jne). Varuosad toome kohale põhiliselt samal päeval, haruldasemad detailid mõne päeva jooksul.

Jalgrattad

Meie sortimenti kuuluvad maastiku-, linna- ja vabaajarattad, samuti noorte- ja lasterattad. Pakume ka tippspetsialistide hooldust Teie rattale. Komponentid Shimano ja Sram firma. Motorex õlid ja määrded jalgratastele on maailmas enimkasutatavad. SKS pumbad ja porilauad. Biemme rattasõiduõivad. VDO ja Sigma - kvaliteetsed velokompuutrid Saksamaalt. Rehvid firmadelt Schwable ja Maxxis. Suntour, RockShox, Monitou amordid. Kvaliteetsed matka-, sadula-, raami- ja mobiilikotid, rattasõidukiivrid (Giro ja Bell) ning rattalukud Saksamaa firmalt Trelock.